Tereson Terleme Önleyici Solüsyon
40,TL1 adet Terleme Ön. Sol.
80,TL2 adet Terleme Ön. Sol.
115,TL3 adet Terleme Ön. Sol.
Detoks Ayak Bandı
38,99TL1 adet Detoks Ayak B.
74,99TL2 adet Detoks Ayak B.
109,99TL3 adet Detoks Ayak B.
Tereson Serinletici Minder
28,99TL1 adet Tereson Ser. Min.
54,99TL2 adet Tereson Ser. Min.
79,99TL3 adet Tereson Ser. Min.
Tereson Ayak Kokusu Kremi
28,99TL1 adet Tereson Ay. K. Kr.
54,99TL2 adet Tereson Ay. K. Kr.
79,99TL3 adet Tereson Ay. K. Kr.

Türkiye de milyonlarca kişi aşırı terleme probleminden muzdarip. Sizde onlardan biri misiniz?
İnsanlarla tokalaşmaktan çekiniyorum, ellerim sürekli terliyor. Çizim yaparken elimin altına peçete koymam gerekiyor. Ayaklarım sürekli terlediği için bir başkasının yanında ayakkabımı çıkartamıyorum Gömleğimdeki ter izlerinden dolayı toplantılarda ceketimi çıkartmak istemiyorum. Yıllardır açık ayakkabı giymek isterim, terden dolayı giyemiyorum.
Terleme sorunlarınız için size bir önerimiz var...

 

TERESON Terlemeyi Önleyici Solüsyon hakkında

Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır... Teresonun kullanımı çok kolay ve pratiktir; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir. Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır.

Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kontrol altına alacaktır. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kontrol altına aldıgı gözlenmiştir. Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır. Teresonun ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu etkiler, kısa süre sürmekle birlikte bir süre sonra tamamen geçer.

Tereson özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.