Tereson Serinletici Minder
28,99TL1 adet Tereson Ser. Min.
54,99TL2 adet Tereson Ser. Min.
79,99TL3 adet Tereson Ser. Min.
Tereson Ayak Kokusu Kremi
28,99TL1 adet Tereson Ay. K. Kr.
54,99TL2 adet Tereson Ay. K. Kr.
79,99TL3 adet Tereson Ay. K. Kr.
Tereson Terleme Önleyici Solüsyon
40,TL1 adet Terleme Ön. Sol.
80,TL2 adet Terleme Ön. Sol.
115,TL3 adet Terleme Ön. Sol.
Detoks Ayak Bandı
38,99TL1 adet Detoks Ayak B.
74,99TL2 adet Detoks Ayak B.
109,99TL3 adet Detoks Ayak B.Yaz günlerini ofisinizde ya da arabanızda sıcaktan bunalarak mı geçiriyorsunuz?
Sıcak yaz günleri, Tereson Serinletici Minder ile kabus olmaktan çıkıyor!TERESON Serinletici Minder Hakında

Tereson Serinletici Minder; kabloya, şarja, pile, kısacası hiçbir elektronik aksama gerek duymaz. İçindeki özel kristaller sayesinde vücut ısısını emerek serinlik veren bu minderi; arabada, evde, ofiste ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanalabilirsiniz.

Tereson Serinletici Minder, içinde bulunan özel sıvı sayesinde kendi kendini soğutmakta ve yaz günlerinin bunaltıcı sıcaklarında bile kullanan kişiyi serinletmektedir.

Size yaz günlerinde bile serinlik lüksünü yaşatacak, üstelik bunu yaparken sizi fiş, pil, kablo zahmetinden kurtaracak olan bu ürünün kullanımı da oldukça basittir. 3 saate kadar serinliğini koruyan Tereson Serinletici Minder ile bunaltıcı sıcaklardan kurtulacak ve ofis ortamında daha sağlıklı bir çalışma imkanı bulacaksınız.

Ayrıca, ürünü laptop soğutucusu olarak da kullanabilirsiniz.
Serinlikte bir azalma hissettiğinizde,ürünün eski soğukluğuna kavuşabilmesi için kısa bir süre soğuk bir ortamda bekletmeniz yeterli olacaktır.

Ürünü kış aylarında da sıcak bir yerde bir süre beklettikten sonra da ısıtıcı olarak kullanabilirsiniz. Tereson Minder'in içerisinde bulunan kristaller ortamdaki ısıyı içerisinde hapsederek uzun süre muhafaza eder. Bu sayede sıcak ve ya soğuk olarak kullanabilirsiniz.