Tereson Terleme Önleyici Solüsyon
40,TL1 adet Terleme Ön. Sol.
80,TL2 adet Terleme Ön. Sol.
115,TL3 adet Terleme Ön. Sol.
Detoks Ayak Bandı
38,99TL1 adet Detoks Ayak B.
74,99TL2 adet Detoks Ayak B.
109,99TL3 adet Detoks Ayak B.
Tereson Serinletici Minder
28,99TL1 adet Tereson Ser. Min.
54,99TL2 adet Tereson Ser. Min.
79,99TL3 adet Tereson Ser. Min.
Tereson Ayak Kokusu Kremi
28,99TL1 adet Tereson Ay. K. Kr.
54,99TL2 adet Tereson Ay. K. Kr.
79,99TL3 adet Tereson Ay. K. Kr.

Vücuttaki toksinlerin atılmasına, kan dolaşımının iyileşmesine, uyku kalitesinin yükselmesine, fiziksel ve ruhsal rahatlamaya yardımcı olur.
Detox ped'ler gece yatarken ayak tabanına uygulanır. 4 ile 8 saat ayak altında kalması önerilir. Ped'ler kullanılmadan önce beyaz renktedir. Ped'ler kullanılıp çıkarıldığında koyu siyah ,ayrıca ıslak ( yağlı ) bir görünüm alır. Bu görünüm toksinlerden arınma sürecinin belirtisidir. Kullanıma devam edildiği sürece; ped'lerin koyu siyah rengi giderek açık renge dönecek, ıslak ( yağlı ) görünüm, daha kuru hale gelecektir.

Detoks Ayak Bandı Hakkında

Ped'lerin kullanım sonrası zaman içinde "daha kuru" ve "daha açık" renge dönmesi, vucudun toksinlerden arındığı şeklinde değerlendirilir. Ped'lerin ilk başlangıçtan daha kuru-daha açık renge gelinceye kadarki süre içinde devamlı kullanımı önerilir. İlk kullanım süreci bazı durumlarda uzun sürebilir. Eğer önemli sağlık sorunları mevcutsa veya vucuttaki toksin miktarı fazla ise önerilen kullanım süresi uzayabilir, ıslak ped'lerin kuru ped'ler haline dönmesi uzun sürebilir. Ped'lerin daha kuru hale dönmesi "toksinlerden arınma" olarak değerlendirilir. İlk uygulama süreci sonrası, ayda 1-2 defa kullanımı önerilir.