Tereson Ayak Kokusu Kremi
28,99TL1 adet Tereson Ay. K. Kr.
54,99TL2 adet Tereson Ay. K. Kr.
79,99TL3 adet Tereson Ay. K. Kr.
Tereson Terleme Önleyici Solüsyon
40,TL1 adet Terleme Ön. Sol.
80,TL2 adet Terleme Ön. Sol.
115,TL3 adet Terleme Ön. Sol.
Detoks Ayak Bandı
38,99TL1 adet Detoks Ayak B.
74,99TL2 adet Detoks Ayak B.
109,99TL3 adet Detoks Ayak B.
Tereson Serinletici Minder
28,99TL1 adet Tereson Ser. Min.
54,99TL2 adet Tereson Ser. Min.
79,99TL3 adet Tereson Ser. Min.

Ayak kokusundan dertli misiniz? Gittiğiniz ortamlarda ayakkabınızı çıkartmak sizin için kabus mu? Yanınızda yedek ayakkabı ve çorap taşımaktan bıktınız mı?
Her yolu denedim ayağımın kokusuna çare bulamadım diyenler! Ayağımın kokusundan ben bile rahatsız oluyorum, çevremdekiler nasıl olmasın diyerek kaygılananlar.
Tereson Ayak Kokusu Kremi bu sorununu ortadan tamamen kaldırıyor. Tereson Ayak Kokusu kremi bakterilerin oluşmasını önleyen özel formülü sayesinde ayak kokusunu önlüyor.

Neden TERESON Ayak Kokusu Kremi?

Tereson Terleme sorunlarındaki başarısının ardından artık ayak kokusunda da sizlere etkili bir çözüm sunuyor. Tereson Ayak Kokusu Kremi özel formülü sayesinde bakterilerin oluşmasını engelleyerek ayak kokusunu ortadan kaldırıyor. Bir çok kişide özgüven kaybına neden olan ayak kokusu Tereson sayesinde kabus olmaktan çıkıyor.

Ayak Kokusu Neden Oluşur?

Ayak kokusunun temel nedeni ayaklarda oluşan bakteriler ve mikroorganizmalardır. Ayaklarda oluşan bakteriler ayak florasını bozarak kokuya neden olur. Bakteri oluşumunu arttıran en önemli etkenlerin başında terleme gelir. Terleme sonucunda tüm gün nemli çoraplar ve ayakkabılarla gezmek, ayakların gün içeresin de yıkanamaması ile ayak kokusu kaçınılmaz bir hal alır.

TERESON Ayak Kokusu Kremi Nasıl Kullanılır?

Tereson Ayak Kokusu Kremi'nin kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Ayaklarda gerekli temizlik yapıldıktan sonra taban kısmına ve parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürülür. Kullanıldıktan sonra pamuklu bir çorap giyilmesi önerilir. Tereson Ayak Kokusu Kremi'nin Herhangi bir yan etkisi yoktur.